Cautare rapida
Compari.ro - ghid autentic de shopping

Produse bricolaj
Noutati
Plata cu card prin:
Credit doar cu buletinul:

 Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441

Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441

 

 

Pret: 779.00 Lei

 

Comanda acest produs

Poza/pozele produsului prezente pe site au caracter informativ.
» Trimite pe:
 Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441 Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441 Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441 Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441
Comanda instant - Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441

Email Telefon

Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441

 

HECHT 1441 este baza pentru o unelta multifunctionala fara fir, care poate fi achizitionată cu accesorii opționale.
Marele avantaj al drive-ului alimentat de la baterie este functionarea usoară,  cablurile de alimentare si functionarea fara emisii silentioase.
Acest lucru elimina multe probleme legate de intretinerea complexa a motoarelor cu ardere interna sau a cablurilor care sunt capturate de obicei in momentul nepotrivit
Bateria și încărcătorul nu sunt incluse in pret.

Accesorii care se pot achizitiona optional pentru Hecht 1441

HECHT 000144163
HECHT 00144160
HECHT 00144162
HECHT 00144161
HECHT 00144165
HECHT 00144166

 

Specificatii tehnice:

Brand: Hecht
Tip acumulator: Accu Li-ion, DC 40V
Latimea de lucru trimmer:25,4 cm
Lungime lama- fierastrau: 25 cm
Lungime trimmer:40,5 cm
Lungime 1,9-2,4 m
Greutate: 3,95 kg

Pot exista diferente intre acestea si produsul respectiv.
Pretul si specificatiile tehnice nu constituie obligatie contractuala si pot fi modificate fara o notificare in prealabil.

                                                       

Programul Operational Sectorial "Cresterea Competitivitatii Economice"
"Investitii pentru viitorul dumneavoastra"

 

Titlul proiectului 

 

Cresterea competitivitatii VELO SPORT

prin optimizarea site-urilor proprii

 

Proiect cofinatat prin Fondul European de Dezvoltare Regionala

  

"Pentru informatii detaliate despre celelalte programe operationale cofinantate de Uniunea Europeana va invitam sa vizitati www.fonduri-ue.ro"

 

"Continutul acestui material nu reprezinta in mod obligatoriu pozitia oficiala a Uniunii Europene sau a Guvernului Romaniei"

Autentificare

Adresa de email:

Parola:

» Inregistrare cont

» Recuperare parola

Cos cumparaturi

Cosul de cumparaturi nu contine produse.

Informatii
Marci produse
BricolajShop.ro este detinut de Velo Sport S.R.L., J51/58/1998, CIF: RO10322828.

Ghidul tau autentic de shopping.Viziteaza site-ul Bricolajshop.ro pe ShopMania